قفل فرمان STOPLOCK دزدگیر و سیستم ضد سرقت خودرو تایید شده توسط پلیس انگلستان


قفلهای فرمان STOPLOCK اولین بار در دهه هشتاد به منظور مقابله با سرقتهای رو به افزایش خودرو درکشورانگلستان ساخته شدند.
قفل فرمان STOPLOCK ULTIMA دارای ویژگیهای بینظیریست که آنرا از سایر قفهای فرمان کاملا متمایز می کند.
برخی از این ویژگیها عبارتند از : محافظت کامل از مرکز فرمان، محافظت کامل از غربیلک، دارا بودن یک چراغ چشمک زن بزرگ LED، مقاومت در برابر حملات مکانیکی(اره،چکش،دریل،دیلم و...)، سیستم نصب چنگکی بر روی غربیلک و سیستم مغزی ضد سوراخکاری
این قفل با بهره گیری از آخرین دستاوردها در ضمینه حفاظت مکانیکی خودرو، از بالاترین سطح بازدارندگی دیداری و حفاظت در بابر سرقت خودرو بهره مند است.
بدنه این قفل از فولاد آبدیده (سخت کاری شده) است که سطح آن با یک پوشش نرم پوشانده شده است و از قابلیت نصب بر روی اغلب خودروها برخوردار است.

پوشش زرد رنگ و یک فلشر از جنس LED که بر روی آن نصب شده قابلیت بازدارندگی دیداری آنرا افزایش می دهد.
تاییدیه ها:
این قفل از مراکز تست و ایمنی معتبر دنیا همچون THATCHAM-CATEGORY3،TNO،SOLD SECURE و پلیس کشور انگلستان تاییدیه دریافت نموده است.
ویژگیهای فنی و حفاظتی بی نظیر قفلSTOPLOCK ULTIMA که آنرا از سایر قفلهای فرمان کاملا متمایز می کند:
1- حفاظت از برش غربیلک فرمان(STEERING WHEEL RIM)
2-حفاظت از مرکز فرمان(CENTER BOSS)
3-حفاظت از ایر بگ(AIRBQG PROTECTION)
4-ضد دیلم،اره،چکش و دریل
5-سیستم مغزی فولادی مقاوم در برابر سوراخکاری
6-سیستم قفل چنگکی بر روی محیط غربیلک (سایر قفلها فقط بر روی فرمان تکیه میکنند و دور تا دور آنرا قفل نمی کنند)
لازم به ذکر است که پیشرفته ترین سیستمهای الکتریکی حفاظت از خودرو به راحتی توسط سارقان حرفه ای غیر فعال میشوند، ایموبیلایزرهای موجودبر روی خودروهای جدید نیز در برابر حمله سارقان حرفه ای ایمن نیستند(سرقت روز افزون خودروهای روز دنیا گواهی بر این امر است)،اما سیستم حفاظت مکانیکی STOPLOCK ULTIMA کارایی خود را در تستهای سنگین موسسات حفاظت و ایمنی معتبر دنیا به اثبات رسانده است

لازم به ذکر است اینجانب مدتها کارشناس سیستم قفل خودروسازان برتر کشور بوده و با توجه به دارابودن دانش فنی کافی در این زمینه این قفل بی نظیر،کاربردی و استثنایی را به عنوان ایمن ترین سیستم امنیتی خودرو به شما معرفی نموده ام. این قفل تضمینی است برای کسانی که میدانند سیستمهای امنیتی موجود در بازار(انواع دزدگیرهای الکتریکال) امنیت کافی را به هیچ عنوان تامین نخواهد کرد.
این قفل ساخت کشور انگلستان بوده و برای خرید آن با اینجانب بهنام فرقانی تماس بگیرید. تحویل درب منزل،قیمت 90000 تومان،هزینه ایاب وذهاب در تهران رایگان و هزینه آنرا پس از دریافت قفل پرداخت نمایید.